Баня Велика

Що на вас чекає?

Ви знайдете те, про що так часто мріяли після напруженого робочого тижня. Звичайно ж, це лазня. Прислухайтеся, і ви відчуєте той самий аромат соснового зрубу, розпечених каменів, особливого пара і березового віника, який не можна ні з чим сплутати.

Російська лазня – робить чистим не лише тіло, а й розум. Як говориться в народному прислів’ї: «Обмий-вода тягу зніме, Отець-пар душу вилікує, облий-вода пожвавить». І правда, після цієї баньки відчуваєш, як кожна клітинка тіла просочується силою і енергією. Хочеться жити, творити і радіти кожному дню.

Заморські інфрачервоні сауни і спа-салони не порівняти з нашою справжньою лазнею. Чи то справа, бризнути водою на розпечені вугілля, пройтися березовим віником по тілу, а потім пірнути в блаженну прохолоду найчистішого басейну. Після такого обмивання відчуваєш себе, немов Іван-Царевич, викупалася в парному молоці: молодим, та завзятим.

Попарилися? А тепер перевіримо вашу силушку богатирську

Баня розслаблює втомлені м’язи, але тонізує розум і бадьорить душу. Після неї здається, що весь світ біля твоїх ніг. І в цьому можна з легкістю переконатися, зігравши одну-дві партії в справжній російський більярд.

Тільки уявіть, дружна компанія, веселі жарти, зелене сукно – ну хто зможе утриматися від такої насолоди?

Після баньки і більярду прийшов час відпочити

Шар в лузу! Тепер можна і відсвяткувати! І тут дуже до речі буде кружка холодного живого пива, яке, немов джерельна вода, змусить серце радісно забитися. Причому цей улюблений напій із хмелю у нас справжній, а не порошковий, тому що вариться він в класичних пивоварнях.

Як думаєте, про що мріє людина після спекотної баньки, гарячої партії в більярд і гуртки прохолодного пива? Звичайно ж, про те, як би годинку-другий поспати в прохолодній спальні, наповненою ніжними ароматами лугових трав.

Сказано – зроблено: для вас вже приготовлена ​​ліжко в спеціальній оздоровчої кімнаті. Ліжко не проста, а з матрацом з цього сіна. Ефірні пари цілющих рослин зроблять казковий оздоровчий ефект. На такому ложі вам насняться найдобріші сни, і після відпочинку ви зарядитесь енергією на довгі робочі тижні. Перевірено!

Телефон: 097 320 72 62

Бронювати місце
в бані


Кухня
  • Українська
  • Авторська
  • Європейська
  • Рибне меню
Дивитись меню
Контакти
Забронировать столик

На какую дату?

Время

×
Как проехать?

×
Обратный звонок×