Гетьманський зал

Що вас чекає?

Ви входите в просторий зал в дусі середньовічного замку. Високі дерев’яні балки, старовинна цегляна кладка, таємниче приглушене світло, розкіш оксамиту і парчі – ця обстановка гідна самого гетьмана Хмельницького. Здається, що зараз з гуркотом відкриються важкі двері і до залу ввалиться галаслива ватага запорізьких козаків на чолі з Богданом Михайловичем. І ви опинитеся в центрі справжнього козацького банкету з річками міцного вина, медовухи, з горами ароматної і соковитої закуски.

Це дійсно унікальне приміщення, розраховане на 300 гостей, в якому так точно витримана стилістика козацької епохи. Дивлячись на його велич і розмах, згадуються банкетні зали славних гетьманів і правителів Київської Русі. Два поверхи, величезне приміщення, велика площадка для сцени, що готова вмістити народний ансамбль у повному складі. Та в такому залі весільний банкет або будь-яке інше урочистий захід проходить, наче в старовинних козацьких баладах – шумно і завзято. Обійшовши всі банкетні зали Києва, ви не знайдете такого чинного величавого простору, як тут.

Весілля та банкети в Гетьманському залі

У Вас урочиста подія і величезна кількість запрошених гостей? Кращий вибір – замовити банкетний зал в «Чумацькому Шляху».

Корпоративні свята, випускні, ювілеї і презентації – будь урочиста подія зазвучить особливо голосно в старожитній козацькій садибі. Тут хочеться танцювати і веселитися, та так, щоб банкетні зали самих князів і славних гетьманів позаздрили б! У центрі просторого приміщення встановлюються величезні дубові столи з білосніжними скатертинами. Тут кожному гостю буде зручно і комфортно, кожен відчує себе учасником славних козацьких банкетів.

«Чумацький Шлях» – ідеальний ресторан для весілля, адже кількість залів, їх різноманітність дозволяють проводити заходи до 400 чоловік. Які ще банкетні зали в Києві можуть похвалитися таким розмахом? Тут кожному гостю затишно, починається свято справжньої української привітності і гостинності.

Зручне розташування столиків, урочиста атмосфера, першокласне професійне звукове та світлове обладнання. «Чумацький Шлях» – ідеальний ресторан для весілля. Козацький розмах приміщення Гетьманського залу дозволяє дати волю дизайнерському задуму – декор завжди залежить від Ваших побажань. Щаслива пара відчуває себе по-царськи – двоповерхове приміщення, урочистий інтер’єр, неповторна стилістика приміщення – все створено для того, щоб зробити Ваше весілля ідеальним.

Український народний колорит, істинне свято народної кухні, теплота і гостинність – ласкаво просимо в «Гетьманський зал»!

Бронювати столик
в ресторані


Кухня

  • Українська
  • Авторська
  • Європейська
  • Рибне меню
Дивитись меню

Контакти

Забронировать столик

На какую дату?

Время

×
Как проехать?

×
Обратный звонок×